لیست فروشگاه

آپورو

تماس بگیرید

مشخصات : بالا رونده به رنگ سبز خاکستری مایل به سبز،گلها قیفی شکل صورتی و سرخ رنگ و از فصل بهار تا تابستان پدیدار می شود،خارها کوتاه و بزرگ طلایی یا قرمز قهوه ای،میوه آنها کوچک و پرزدار و گرد مکان : در دمای بالاتر از ۱۰درجه ازدیاد : پیوند نوع خاک : غنی

آروکاریا

تماس بگیرید

بومی جزیره نورفوسک در جنوب کالدونی است که به غلط در ایران به آن کاج مطبق می گویند. ارتفاع آن ۲-۱ متر، گسترش عرضی آن ۹۰-۸۰ سانتیمتر می باشد. گیاهی است همیشه سبز با برگ های سوزنی که به مرور برگ های پایینی می ریزد.

آزاد

تماس بگیرید

درخت آزاد یک درخت بزرگ و برگریز است که می‌تواند به ارتفاع 15 تا 35 متر و عرض 15 تا 18 متر رشد کند. تنه این درخت می‌تواند به قطر 120 سانتی‌متر بزرگ شود. درخت آزاد دارای تاج کروی شکل بوده و برگ‌های این درخت در طول پاییز قرمز رنگ می‌شوند و صحنه بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند.

ابری آبی (گل ابری)

تماس بگیرید

مشخصات : گیاه یکساله،سریع الرشد به بلندی و گستردگی بوته ۲۰-۳۰ سانتیمتر می باشد،برگهای آن تخم مرغی شکل و نوک تیز،گلهای آبی-بنفش در طول تابستان تا اواسط پاییز و چیدن گلهای پزمرده به افزایش گلدهی کمک می کند. مکان : آفتابی حداقل دمای مورد تحمل : صفر درجه سانتی گراد ازدیاد : بذر کاربرد : […]

افرا ابلق

تماس بگیرید

درخت افرا ابلق Acer negundo یکی از انواع گونه های درخت افرا است و از خانواده افراییان Aceraceae است. این درخت بومی در بخش های وسیعی از شمال آمریکا، جنوب کانادا تا گواتمالا و بخش هایی از ایالات متحده آمریکا و برخی از مناطق مکزیک است. این درخت بیشتر در مناطق سردتر و با رطوبت کاشته می شود.

افرا برگ چناری

تماس بگیرید

این درخت دارای سایه متوسط تا بزرگ است. تاج پر برگی دارد و شاخه های زیادی از بدنه می رویند. پوست این درخت خاکستری است و روی آن شیارهای کم عمق است. از زمانی که می رویند معمولا پهن تر می شوند. در جوانی به سرعت رشد می کنند. ارتفاع آن به 12 تا 18 متر می رسد اما ممکن است تا 30 متر هم بالا برود. برگ های این درخت دارای 5 تا 7 لبه تیز هستند، پهنای آن ها بین 10 تا 18 سانتی متر است. این برگ ها معمولا سبز رنگ است.

1 2 5 6