ثبت شکایت

کاربر گرامی لطفا پیش از خرید از وبسایت  لاریمو حتما قسمت شرایط و قوانین این وبسایت را مطالعه بفرمایید تا با اطلاع کامل از شرایط این فروشگاه خرید خود را ثبت نموده و پس از انجام فرآیند خریدتان مشکلی بوجود نیاید.جهت رفاه حال شما شرایط و قوانین بصورت خلاصه تهیه شده تا با صرف زمان کوتاهی از قوانین مطلع شده و خریدتان را راحت تر انجام دهید.

کلیه نکات مربوط به شباهت محصولات ارسالی با عکس های موجود در وبسایت، نحوه و شرایط ارسال در بخش شرایط و قوانین درج شده است و مجموعه  لاریمو تنها در چهارچوب قوانین مندرج عمل خواهد کرد. در صورتیکه تغییری در شرایط و قوانین بوجود آید از طریق همین وبسایت به روز رسانی خواهد شد و شما با هر ثبت سفارش جدید تایید میکنید که قوانین جدید را پیش از ثبت سفارش خود مطالعه کرده اید و پذیرفته اید.

به هر صورت شما میتوانید در هنگام دریافت سفارش خود اگر محصول ارسالی با سفارش شما تفاوتی بیش از آنچه در بخش شرایط و قوانین درج شده دارد محصول را از پیک تحول نگیرید.دریافت محصول از پیک  لاریمو به معنی تایید سفارش ثبت شده میباشد.

در نهایت اگر از این وبسایت خریدی انجام داده و برای مجموعه  لاریمو پیشنهاد یا انتقادی در نظر دارید میتوانید از طریق فرم نظر سنجی زیر اقدام بفرمایید.

اگر از این وبسایت خرید داشته اید و تصور میکنید لاریمو خارج از شرایط و قوانین خود عمل کرده است از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را یاری کنند و مشکل به وجود آمده را حل کنند.