شرایط و قوانین

ثبت سفارش

– ثبت سفارش در لاریمو به صورت اینترنتی بوده و پرداخت وجه نیز فقط به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب امکان پذیر خواهد بود. برای این امر، مشتریان محترم می بایستی از طریق دستگاه های خودپرداز بانک مربوطه رمز دوم و اطلاعات کارت خود را دریافت نماید.

– کاربران محترم می توانند هفت روز هفته به صورت بیست و چهار ساعته سفارشات خود را در سایت ثبت نمایند. رسیدگی به سفارشات در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت خواهد گرفت.

– مجموعه  لاریمو همواره نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد تا موجودی محصولات در سایت به روز و اطلاعات مربوط به آن صحیح باشد، با این حال  لاریمو حق لغو کردن سفارشات را حتی در صورتی که سفارش پس از به اتمام رسیدن موجودی آن محصول ثبت شده باشد برای خود محفوظ می دارد. بدیهی است در این صورت وجه پرداختی در مدت ۲ روز کاری به حساب مشتری باز گردانده خواهد شد.

لاریمو می تواند سفارش گیری و فروش محصول را بدون اطلاع قبلی متوقف کند.

لاریمو حق لغو کردن سفارشات و باز گرداندن وجه پرداختی را در صورت درج اشتباه قیمت ریالی محصولات برای خود محفوظ می دارد.

از آنجا که ثبت سفارشات به صورت اینترنتی صورت می گیرد و در سیستم ثبت می گردد امکان تغییر در سفارش پس از ثبت آن میسر نمی باشد.

هنگامی که پروسه ی پرداخت وجه اینترنتی و شبکه ی شتاب با خطا مواجه شود، وجه کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

– کاربران محترم موظفند هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به صورت کامل وارد و صحت اطلاعات کاربری خود را بازبینی و تأیید نمایند.  لاریمو از آخرین اطلاعات و آدرس ثبت شده توسط کاربر جهت هماهنگی و ارسال سفارش استفاده می کند و مسئولیت هرگونه مغایرت و نقص در اطلاعات به عهده ی مشتری است و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال مغایرت نشانی و تحویل گیرنده نخواهد داشت.

– اگر هنگام تحویل محصول (در بازه تعیین شده توسط مشتری در زمان سفارش) گیرنده در محل مقرر حضور نداشته باشد، مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده بوده و محصول به محل شرکت باز خواهد گشت. در صورت تمایل سفارش دهنده با هزینه ایشان محصول به نشانی جدید و یا همان نشانی پیشین ارسال خواهد گردید و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

– در صورتی که سفارش به قصد سورپرایز بوده و گیرنده خواهان دانستن نام فرستنده باشد، این مجموعه موظف است نام سفارش دهنده را اعلام کند و هیچ مسئولیتی در قبال مراسم و سورپرایز شما عزیزان به عهده ما نخواهد بود.

–  لاریمو همواره می کوشد تا سفارشات ثبت شده را در اسرع وقت به دست مشتریان خود برساند. از مشتریان محترم خواهشمند است هنگام ثبت سفارش به مسئله زمان و مشکلات احتمالی و غیر قابل پیش بینی از قبیل ترافیک توجه داشته و موارد زیر را در نظر بگیرند: زمان تحویل سفارشات عادی (تا ۴ محصول به غیر از تاج گل) از لحظه ثبت سفارش حداکثر ۲۴ ساعت کاری می باشد، (لذا جهت دریافت به موقع محصول مورد نطر خود زمان تحویل را در نظر بگیرید). برای سفارشات بیشتر از ۵ محصول لازم است حداقل ۷۲ ساعت قبل سفارش ثبت گردد.

لاریمو تقریبا امکان تحویل تمامی سفارش ها را تا حدود ۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش دارد. در برخی موارد به دلیل تعدد سفارش ها و یا ناموجود بودن گل مورد نظر ممکن است قادر به تحویل سفارش ثبت شده شما در بازه مورد نظر نباشیم. در این صورت  لاریمو این حق را خواهد داشت تا سفارش را لغو نموده و وجه پرداختی را در اسرع وقت مسترد نماید. همچنین این این امکان وجود دارد که با هماهنگی مشتری محصول دیگری جایگزین گردد (در صورت گران تر و یا ارزان تر بودن محصول انتخابی جدید، تفاوت آن از مشتری دریافت و یا به  ایشان پرداخت می شود) و یا همان سفارش ثبت شده در زمان دیگری ارسال گردد.

– آماده سازی محصولات در شهر تهران بر عهده مجموعه  لاریمو می باشد و آماده سازی محصولات در سایر شهرهای برعهده نماینده ها می باشد و بهمین خاطر هر محصول فقط در شهر ذکر شده قابل ارائه می باشد و هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب شهر متفاوت از ارائه دهنده محصول را نخواهید داشت، لطفا در انتخاب محصولات شهر مورد نظر دقت داشته باشید، همچنین در صورت درج نام شهر و آدرس شهر دیگر در فیلد آدرس امکان تحویل محصول برای شهرهای دیگر نمی باشد و مسئولیت این مورد برعهده سفارش دهنده می باشد.

– مشتریان محترم در صورت نیاز به ثبت سفارش جهت مراسم و مجالس حداقل دو هفته قبل جهت ارزیابی و عقد قراداد با مجموعه ی   لاریمو جهت مذاکره ی حضوری هماهنگی لازم را به عمل آورند.

 

حمل و نقل

– مجموعه ی  لاریمو همواره در تلاش است تا بهترین سرویس حمل گل و سایر محصولات مشابه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و مهمترین عامل در این خصوص حفط تراوت و زیبایی گل می باشد.  لاریمو برای ارسال محصولات خود از سرویس اختصاصی خود استفاده می نماید و در صورت زیاد بودن سفارشات روزانه از تاکسی سرویس های موجود در اطراف مجموعه استفاده می گردد.

– مشتریان محترم موظفند کالای دریافتی خود را حتماَ‌ قبل از امضای رسید دریافت سفارش به دقت مورد بازبینی قرار داده و با سفارش خود مطابقت دهند و وجود آسیب دیدگی یا اختلاف قابل توجه در محصول را پیش از دریافت کالا به اطلاع  لاریمو برساند. بدیهی ست پس از تحویل کالا به مشتری و امضاء رسید امکان رسیدگی به هرگونه شکایتی در این خصوص امکان پذیر نمی باشد.

– یکی از عواملی که  لاریمو بی نهایت به آن دقت می نماید تحویل کالا مطابق با نمونه های موجود در سایت می باشد. اما از آنجا که گل یک کالای طبیعی و زنده می باشد این مجموعه حق امکان اختلاف کالای تحویلی به مشتری نسبت به نمونه ی ارائه شده بر روی سایت   لاریمو را تا ۲۰ درصد برای خود محفوظ می دارد.

– طبق قوانین فروش اینترنتی و حسب دستور پلیس فتا در این خصوص، ارائه محصول فقط به شخص سفارش دهنده مقدور میباشد و مأمور تحویل موظف است با درخواست ارائه کارت ملی مشخصات فرد سفارش دهنده را با شخص تحویل گیرنده مطابقت دهد. در صورتی که مشتریان محترم مایلند تا محصول خریداری شده به دست فرد دیگری برسد لازم است تا در لحظه ثبت سفارش، مشخصات فرد تحویل گیرنده را نیز وارد نمایند.

 

نقد و نظر

– کاربران و مشتریان محترم  لاریمو می توانند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر این مجموعه به مشتریان خود و همچین اظهار نظر در مورد محصولا موجود بر روی سایت، نظرات خود را در قسمت های از پیش تعیین شده ی سایت وارد نمایند.

– نظرات ثبت شده توسط کاربران در سایت می بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و  لاریمو هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای نظرات ثبت شده توسط کاربران ندارد.  لاریمو در ویرایش و حذف نظرات ارسال شده در راستای قوانین سایت مختار است و در صورتی که نظرات ارسالی شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد از طریق لاریمو قابل پیگیرد قانونی خواهد بود.

 

حقوق مادی و معنوی

– مالکیت مادی و معنوی کلیه ی محتوای موجود بر روی سایت www.larimo.ir که شامل عکس ها، طرح و مدل گل ها و سبد گل ها، مطالب و مقاله ها، متون و گرافیک های به کار رفته، آرم ها و لوگو ها می باشد با  لاریمو بوده و هرگونه استفاده ی تجاری و کپی برداری از مطالب سایت بدون مجوز کتبی ممنونع بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. استفاده از مطالب سایت جهت استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع امکان پذیر است.

–  لاریمو هیچ مسئولیتی را در قبال محتوای سایت هایی که لینک آن ها در وب سایت  لاریمو قرار دارند پذیرا نیست.

–  لاریمو در قبال محتوای نظراتی که توسط کاربران بر روی سایت قرار می گیرد را نخواهد داشت.