سوالات متداول

1.گل گیاه چه کاری انجام می دهد؟

هدف اصلی گل تولید مثل است. از آنجا که گل ها اندام های تولید مثل گیاه هستند، واسطه اتصال اسپرم موجود در گرده به تخمک ها – موجود در تخمدان هستند. گرده افشانی ، حرکت گرده از بساکها به کلاله است.

۲٫گلها چه چیزی را جذب می کنند؟

گلها برای جلب توجه گرده افشان ها با رنگهای زنده و رایحه جذاب آنها طراحی شده اند و در عوض گرده افشان ها از شهد گل و گرده تغذیه می کنند. گرده افشان ها برای مقاومت در برابر بسیاری از گونه های گیاهی و جانوری حیاتی هستند – و این افراد را مستثنی نمی کند.

۳٫چگونه می توانم گیاهانم را زود گل دهم؟

اگر گیاه در آفتاب کامل تا سایه جزئی رشد کرد، آن را در آفتاب کامل بکارید تا زودتر شکوفا شود. اطمینان از تأمین نیاز گیاه به نور – و اینکه گیاه شما برای گونه های خاص خود آفتاب زیادی نمی گیرد – در سلامت کلی گیاه و همچنین تولید گل مهم است.

۴٫گیاهان چه چیزی به ما می دهند؟

گیاهان غذا، فیبر، سرپناه، دارو و سوخت برای ما فراهم می کنند. در روند تولید غذا، اکسیژن آزاد می شود. این اکسیژن که از هوای تنفسی به دست می آوریم برای زندگی ضروری است. تنها منبع غذایی و اکسیژن گیاهان هستند. هیچ حیوانی به تنهایی نمی تواند اینها را تأمین کند.

۵٫موردی که گیاهان برای رشد نیاز دارند چیست؟

گیاهان برای رشد به پنج چیز نیاز دارند: نور خورشید، درجه حرارت مناسب، رطوبت، هوا و مواد مغذی.

۶٫آیا شیر برای گیاهان مفید است؟

برای مراقبت بهتر از گیاهان، گیاهان خود را با شیر آبیاری کنید. این نوشیدنی فقط برای بدن انسان مفید نیست، بلکه برای گیاهان نیز مفید است. شیر به عنوان کودی برای باغ شما برای کمک به رشد گیاهان و همچنین دارای ویژگی های ضد قارچ و آفت کش است.

۷٫چگونه می توان باغی را برای مبتدیان ایجاد کرد؟

مرحله ۱: بهترین مکان را برای راه اندازی باغ خود انتخاب کنید، مرحله ۲: سیستم آبیاری را تنظیم کنید، مرحله ۳: یک راهنمای کاشت برای منطقه خود پیدا کنید و آن را دنبال کنید، مرحله ۴: هر روز وقت خود را در باغ خود بگذرانید، مرحله ۵: آنچه را رشد می دهید برداشت و بخورید.