شاه بلوط هندی،درخت شاه بلوط هندی،نهال شاه بلوط هندی :

درخت ارتفاع : 1500 – 600 سانتیمتر
گستردگی : 1200-600 سانتی متر
نیاز نوری : آفتاب کامل، سایه آفتاب
شرایط محیطی : اقلیم معتدل – هر نوع خاکی – خاک با آب کم
شاه بلوط یک درخت یا درختچه از رده Castanea است که شامل شاه بلوط های کوتاه یا مغز می باشد که این درختان به بار می آورند. بیشترشاه بلوط درختانی بلند تا ارتفاع 40-30 متر هستند اما بعضی گونه ها ( شاه بلوط های کوتاه ) درختچه سان می باشند . همگی شاه بلوط برگریز هستند. مغز شاه بلوط معمولاً بصورت بوداده یا پوشیده با شکر خورده می شود که حالت دوم اغلب با نام فرانسوی marrons glaces فروخته می شود.

NOT FOUND

نهال یکساله شاه بلوط هندی-نهال ۲ ساله شاه بلوط هندی-نهال ۳ ساله شاه بلوط هندی

قیمت : ۲۵۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰

تذکر مهم : جهت استعلام قیمت و یا خرید عمده محصول لطفا با واحد فروش تماس بگیرید.

روش درخواست خرید محصول:

شما میتوانید به صورت مستقیم بن واسطه به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به تهیه انواع نهال مورد نظر نمایید نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضد عفونی و پرالیناژ( عبارت است از آغشته کردن ریشه نهال به موادی چسبنده و ضدعفونی کننده.)در بسته بندی داخل نایلون و کیسه پیچیده و برچسب گذاری شده در اولین فرصت به مقصد ارسال مینمایند به همراه کلیه نهالها دفترچه راهنمای کاشت موجود میباشد که در ان به طورکامل چگونگی حفر گودال -کاشت نهال -فاصله بین درختان-نحوه کود دهی-آبیاری-روشهای صحیح هرس درختان توضیح داده شده است

با توجه به تجربیات سالهای گذشته در ارسال نهال به نقاط مختلف کشور به طریق ذیل عمل میشود
ارسال نهال مورد نیاز از طریق پایانه اتوبوسرانی: دراین روش نهالها بسته بندی و بعد از تحویل به قسمت باربری ترمینال پس از یک روز کاری نهال به دست متقاضی خواهد رسید.